Tworzymy „Sztafetę partnerską”

Tworzymy „Sztafetę partnerską”
Uprzejmie informujemy, że członkowie Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast otrzymali zaproszenie do udziału w XV Jubileuszowej Imprezie Środowiskowej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, która odbędzie się w Parku Miejskim w Skawinie obok Pałacyku „Sokół” w dniu 26 maja 2018r. w godzinach od 12.00 do 17.00.
Organizatorami imprezy są Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Ramowy program imprezy –  TUTAJ.
Atrakcją imprezy jest udział biegowych „Sztafet honorowych”, do udziału w których organizatorzy zaprosili przedstawicieli różnych środowisk i profesji m. in.: samorządowców, księży, służby mundurowe, nauczycieli, przedstawicieli zakładów pracy, organizacji i innych podmiotów. Długość sztafety: 4 x 200 metrów. Start sztafet: godzina 15.30.
Miło nam poinformować, że do utworzenia 4 osobowej sztafety organizatorzy zaprosili również Skawińskie Stowarzyszenia Partnerstwa Miast. Gorąco zachęcamy członków naszego stowarzyszenia (niezależnie od wieku, płci, kondycji etc:) do:utworzenia 4 osobowej sztafety, która reprezentować nas będzie w trakcie imprezy oraz kibicowania naszemu zespołowi biegowemu.
Pragniemy przypomnieć, że w 2017 roku „Partnerską Sztafetę Honorową” tworzyli członkowie SSPM , którą tworzyli: Wioletta Wcisło,  Antoni Sapała, Łukasz Bodek i Jan Liskiewicz, którzy po raz drugi wywalczyli dla nas tytuł „Sztafety biegnącej tanecznym krokiem”.

Relacja z imprezy i udziału naszej drużyny w zawodach TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w imprezie. Zachęcamy również do utworzenia grupy kibiców, wspierającej naszą sztafetę w sportowych zmaganiach – czekamy na Państwa pomysły / mile widziane transparenty, baloniki, trąbki, flagi i inne gadżety kibica/.
Wyrażamy nadzieję, że słońce, świeże powietrze, sprawdzanie własnych sił oraz szlachetna rywalizacja w duchu fair play, z pewnością dostarczą wiele emocji i radości wszystkim członkom Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast uczestniczącym w imprezie.

Zgłoszenia osób chętnych do udziału w sztafecie oraz wszelkie pomysły na zorganizowanie „grupy kibica” do dnia 21 maja 2018r. przyjmuje: Małgorzata Kopeć – Wiceprezes SSPM tel. 502 168 124.

Skip to content