Wyjazd integracyjny młodzieży do Niemiec

Wyjazd integracyjny młodzieży do Niemiec

Tak młodzież opisała swój wyjazd integracyjny do Niemiec :

4 października o godzinie 18:00 wyruszyliśmy w podróż, a naszym pierwszym celem było miasto Hürth w Niemczech. Na miejsce dotarliśmy około godziny 11:00. Jak tylko odłożyliśmy bagaże poszliśmy zjeść przepyszne śniadanie. Po zjedzeniu rozpakowaliśmy się i ruszyliśmy ze zwiedzaniem.

Dzień 3 naszej przygody

  • Rano po pobudce zjedliśmy śniadanko i przygotowaliśmy się do dalszego zwiedzania. Najpierw przejechaliśmy cudowną kolejką nad rzeką Ren, były śliczne widoki potem zwiedziliśmy katedrę która była równie ładna jak widok z kolejki.

Dzień 4 naszej przygody

Po śniadaniu, pojechaliśmy zobaczyć kopalnie odkrywkową węgla brunatnego. Później pojechaliśmy na lody. Każdy dostał po dwie naprawdę duże gałki. Około godziny  15:00    zjedliśmy prawdziwy Niemiecki obiad. Wróciliśmy do hotelu mniej więcej o godzinie 17:00. O 18:30    mieliśmy kolacje. Na zakończenie dni mięliśmy dyskotekę.

Dzień 5 naszej przygody

  • Rano zjedliśmy śniadanko. Później poszliśmy na basen, następnie zwiedzać miasto, poszliśmy także do kościoła, a wieczorem czekała nas niespodzianka. Poszliśmy na wyspę dyni!

Dzień 6 naszej przygody

  • Jak zawsze zjedliśmy pyszne śniadanko, a później wybraliśmy się do długo wyczekanego Zoo. W, którym spotkaliśmy dużo zadziwiających zwierząt. Wycieczkę do Zoo przebiła wizyta w fabryce czekolady!!! Kolacje zjedliśmy w restauracji Long Island. A na zakończenie dnia poszliśmy na siłownie.

Dzień 7 naszej przygody

To był dopiero nietypowy dzień. Rano zjedliśmy śniadanie, a od razu po śniadaniu dzień się rozkręcił. Poszliśmy do burmistrza Hurth!!! Dostaliśmy od niego prezenty takie jak: kubek, długopis, torbę,

Dzień 8 naszej przygody

  • Rano zjedliśmy śniadanie jak zawsze, na śniadaniu wszyscy byli już podekscytowani. Dlaczego? Ponieważ

wsiedliśmy do autobusu i ruszyliśmy ku dobrej zabawie. Po wielu atrakcjach zrobiliśmy się głodni, wiec poszliśmy na jedzenie

Dzień 9 naszej przygody 

Byliśmy już w nowym miejscu teraz zjedliśmy śniadanie. I pojechaliśmy na Tropical Island bawiliśmy się równie dobrze jak w parku rozrywki. Od razu stamtąd pojechaliśmy z powrotem do Polski do Wrocławia.

Dzień 10 naszej przygody

  • We Wrocławiu na śniadanie poszliśmy do kawiarni. Następnie poszliśmy zwiedzać Wrocław z przewodnikiem. Po pożegnaniu się z przewodnikiem pojechaliśmy do kolejnego zoo. Po wyjściu z zoo wszyscy już wiedzieli że wracamy do domu i byliśmy trochę tym zasmuceni.

Pomimo to byliśmy bardzo wdzięczni organizatorom   którzy zabrali nas w tą cudowną przygodę o której

nigdy   nie     zapomnimy.

Skip to content