Z cyklu „Zaprosili nas…” Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów

Z cyklu „Zaprosili nas…” Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów
W piątek, 24 lutego 2017r. Dyrekcja i Nauczyciele Języków Obcych Zespołu Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Skawinie już po raz czwarty zorganizowała Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Krakowskiego Józefa Krzyworzeki.
Miło nam poinformować, że Skawińskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast, podobnie jak w latach ubiegłych, wspierało finansowo przedsięwzięcie.
Tegoroczny przegląd swoją obecnością uświetnili: Lidia Pycińska – dyrektor Wydziału Edukacji, Antoni Sapała – Sekretarz SSPM reprezentujący nasze Stowarzyszenie, Grażyna Wójcik – dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie oraz Alicja Milczarek – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach.
 
W kategoriach wiersz i piosenka obcojęzyczna wystąpili uczniowie z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krakowskiego: z Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie, Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach, Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie.
Skip to content