Zapraszenie do kibicowania sztafecie „Partnerstwa Miast”

Zapraszenie do kibicowania sztafecie „Partnerstwa Miast”

W dniu 20 maja 2017r. od 12.00 do 17.00 w Parku Miejskim w Skawinie odbędzie się XIV Impreza Środowiskowa „Zachowaj Trzeźwy Umysł” organizowana przez Urząd Miasta i Gminy w Skawinie, Gimnazjum Nr 1 w Skawinie we współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Atrakcją imprezy jest udział biegowych „Sztafet honorowych”, w których wezmą udział przedstawiciele różnych środowisk i profesji m. in.: samorządowcy, strażacy, nauczyciele, przedstawiciele zakładów pracy, organizacji i innych podmiotów. Długość sztafety: 4 x 200 metrów. Start sztafet: godzina 15.30.

Miło nam poinformować, że w biegu „Sztafet honorowych” weźmie udział sztafeta Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast, którą tworzyć będą:

Wioleta Wcisło
Jan Liskiewicz
Antoni Sapała
Łukasz Bodek


Pragniemy przypomnieć, że w 2016 roku „Partnerską Sztafetę Honorową” tworzyli członkowie SSPM , którą tworzyli: Wioletta Wcisło, Jacek Wcisło, Antoni Sapała, Łukasz Bodek i „wybiegali” tytuł  „Sztafety biegnącej tanecznym krokiem”. Relacja TUTAJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków i sympatyków naszej drużyny do wspólnej zabawy i udziału w tegorocznej edycji imprezy a w szczególności do utworzenia grupy kibiców, wspierającej naszą sztafetę w sportowych zmaganiach – mile widziane transparenty, baloniki, trąbki, flagi i inne gadżety kibica/.

Spotykamy się przy stoisku Centrum Wspierania Rodziny w miejscu i czasie trwania imprezy ok. godz. 14.30. Start sztafet honorowych godzina 15.30. W razie pytań do dyspozycji Państwa pozostaje Małgorzata Kopeć Wiceprezes SSPM.

Szczegółowy program imprezy na stronie www.cwr-skawina.pl oraz www.um.skawina.net

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w imprezie. Wyrażamy nadzieję, że słońce, świeże powietrze, sprawdzanie własnych sił oraz szlachetna rywalizacja w duchu fair play, z pewnością dostarczą wiele emocji i radości wszystkim uczestnikom imprezy.
Skip to content