Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych

Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych
Centrum Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Skawinie, Skawińska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie organizują I Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych.
Wydarzenie odbędzie się 24 września 2017 r. w godzinach 14.00 – 18.00 w Parku Miejskim w Skawinie. Miło nam poinformować, że Skawińskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast również weźmie udział w tym przedsięwzięciu i zaprezentujemy naszą organizację. Hasło tegorocznej imprezy brzmi: SKAWINA Z INICJATYWĄ.

Biorąc udział w imprezie chcemy pokazać mieszkańcom naszej gminy czym się zajmujemy i że warto włączać się w nasze działania!
Prezentacje organizacji odbywać się będą w dwóch formach:

  • w ramach stanowisk rozlokowanych na terenie Parku, gdzie będzie można poznać ofertę danej organizacji/grupy np. poprzez rozmowę, wykonanie jakiegoś działania, obejrzenie wytworów działalności.
  • na mini-scenie – to propozycja dla organizacji, które jednorazowo podczas Dnia będą chciały zaprezentować się poprzez występ sceniczny (np. koncert, spektakl) lub zaproponować wspólną aktywność (np. trening, nauka nowych umiejętności).

Podczas całego dnia mieszkańcy będą mogli wziąć udział w grze stanowiskowej – za wykonanie określonej liczby zadań przy stanowisku każdej z organizacji oraz wymyślenie hasła zachęcającego do aktywności społecznej będzie można wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Szanowni Członkowie SSPM!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie i jednocześnie bardzo prosimy o zaangażowanie i włączenie się w przygotowanie naszego stoiska. Czekamy na wszelkie Wasze pomysły, które wzbogacą nasze stoisko i promować będą naszą organizację wśród mieszkańców gminy Skawina.

Prosimy o zgłaszanie Waszych pomysłów do dnia 18 wrześni

Skip to content