Spotkanie opłatkowe Czlonków SSPM

Spotkanie opłatkowe Czlonków SSPM

Jak co roku, pełna ciepła i wzajemnej życzliwości atmosfera towarzyszyła spotkaniu opłatkowemu Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast, które odbyło się 14 stycznia, tym razem w Restauracji „Pod Irysami” w Skawinie.

Prezes SSPM Krystyna Droździewicz w imieniu swoim i Członków Zarządu: Wiceprezes Małgorzaty Kopeć, Skarbnika Grażyny Myszy, Antoniego Sapała Sekretarza oraz Członków: Wiolety Wcisło, Joanny Chodor, Jana Liskiewicza złożyła zebranym życzenia wiary, nadziei, miłości i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Spotkanie opłatkowe tradycyjnie zgromadziło członków stowarzyszenia, ale również zacnych gości, wśród których byli; przewodniczący Rady Miejskiej Witold Grabiec, przedstawiciele zaprzyjaźnionych stowarzyszeń – Ewy Tarnopolskiej Zastępcy przewodniczącego Zarządu TPS, Maria Blus Prezes Stowarzyszenia Klub Seniora „Seniorek”, Halina Jaskierna Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej wraz z Anną Zięcik oraz prezes PTTK Włodzimierz Pobożniak.

W bożonarodzeniowy nastrój wprowadziła wszystkich zebranych rodzinna grupa:  dzieci naszego kolegi Łukasza Bodka oraz ich krewni, która w swoim występie zaśpiewała kolędy i pastorałki,  podkreślające wyjątkowy charakter spotkania.

Po występie dzieci, każdy z uczestników miał możliwość wylosowania karteczki ze swoją wróżbą lub przepowiednią na Nowy Rok, które roznosił „Aniołek” z zespołu.

Pięknym elementem tego wyjątkowego spotkania było tradycyjne dzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania, które pobłogosławił Ks. Jan Cieślik.

Kolejnym uroczystym akcentem był występ członków zaprzyjaźnionego z nami Klubu Seniora „Seniorek”, którzy na czele z Marianem Czapkiewiczem wykonali znane i lubiane kolędy i pastorałki.

Wszystkim gościom i członkom naszego Stowarzyszenia dziękujemy za obecność i życzymy zdrowia, zadowolenia, miłości, radości i spełnienia wszystkich marzeń!

Skip to content