Sztafeta „Partnerstwa”

Sztafeta „Partnerstwa”
„Gdy Partnerstwo Miast startuje, przeciwnik się denerwuje”, „Ruszamy nie odpuszczamy”! Takie hasła towarzyszyły ekipie reprezentującej Skawińskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast w dniu 14czerwca 2014r. podczas Imprezy Środowiskowej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
Jak wcześniej informowaliśmy, członkowie Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast otrzymali zaproszenie do udziału w XI Imprezie Środowiskowej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, która odbyła się w Parku Miejskim w Skawinie obok Pałacyku „Sokół” w dniu 14 czerwca 2014r. w godzinach od 12.00 do 18.00. Organizatorami imprezy były, jak co roku, Urząd Miasta i Gminy w Skawinie  poprzez Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie, Gimnazjum Nr 1 w Skawinie przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.
Atrakcją imprezy był udział biegowych „Sztafet honorowych”, które tworzyli przedstawiciele: Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, Towarzystwa Przyjaciół Skawiny, Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, Centrum Wspierania Rodziny, Gimnazjum nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 2, Prawicowego Bloku Samorządowego, Centrum Helen Doron, Ratownicy Wodni WOPR, Klub Sportowy „Optima”, „Wolontariuszy”, Szkoły Muzycznej. Nasze Stowarzyszenie reprezentowali Grażyna Mysza, Wioletta Wcisło, Stanisław Kopeć i Antoni Sapała.
Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom i sympatykom za to, że tak gorąco zagrzewali nas do walki, nie szczędząc gardła i używając wszystkich możliwych atrybutów kibica, takich jak transparenty, baloniki, trąbki.
Za zdrową rywalizację dziękujemy też członkom Stowarzyszenia, którzy pobiegli w innych drużynach, a byli to: Piotr Ćwik Poseł na Sejm RP (PBS), Małgorzata Kopeć (UMiG w Skawinie) oraz Wanda Pabian (TPS)
Skip to content