Z cyklu „Zaprosili nas”… Z wizytą w Krzęcinie nad Iną!

Z cyklu „Zaprosili nas”… Z wizytą w Krzęcinie nad Iną!

W dniach 13-15 września, na zaproszenie Krzysztofa Żuchowskiego, Wójta Gminy Krzęcin nad Iną (woj. zachodniopomorskie), grupa przedstawicieli Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej, Klubu Sportowego Iskra Krzęcin, Sołtys Antoni Bylica uczestniczyła w dorocznym święcie plonów.

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Krzęcińskiej do składu delegacji zaprosiło przedstawiciela Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast, które reprezentowała Krystyna Kutek Skarbnik SSMP.

Przygotowany program pobytu mocno wypełniony. Dla gości zaplanowano nie tylko zwiedzanie Gminy Krzęcin, udział w uroczystościach, ale również zorganizowano spotkania z mieszkańcami i władzami Gminy Krzęcin oraz delegacjami z miast partnerskich Franzburg i Randowtal w Niemczech.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszego przedstawiciela do udziału w wyjeździe. Wyrażamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują nie tylko na płaszczyźnie samorządowej, społecznej, sportowej czy też kulturalnej ale również w prywatnych kontaktach.

fot.  www.um.skawina.net
fot. www.krzecin.pl

Skip to content