Z cyklu…zaprosili nas…”Spotkania opłatkowe”

Z cyklu…zaprosili nas…”Spotkania opłatkowe”

Okres Bożego Narodzenia i początek Nowego Roku, to czas, kiedy wiele organizacji społecznych, samorządowcy oraz instytucji publicznych, organizuje tradycyjne spotkania opłatkowe. To sposobny czas dzielenia się opłatkiem, podziękowań i składania życzeń dla pracowników, wolontariuszy tych organizacji i instytucji.

Miło nam poinformować, że przedstawiciele Zarządu i członkowie Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast uczestniczyli w wielu spotkaniach opłatkowych organizowanych przez stowarzyszenia działające na terenie Gminy Skawina. O niektórych z nich, pisaliśmy na bieżąco na naszej stronie internetowej (TUTAJ TUTAJ)

W dniu 19 stycznia br. Antoni Sapała członek Zarządu SSPM uczestniczył w spotkaniu opłatkowym organizowanym w Pałacyku „Sokół” przez Stowarzyszenie Klub Seniora „Seniorek”, którego Prezesem jest członkini naszego stowarzyszenia  Pani Maria Blus.

Z kolei w dniu 21 stycznia br. Joanna Chodor Sekretarz SSPM oraz Arkadiusz Wrzoszczyk członek Zarządu SSPM uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Stowarzyszenie Ziemi Krzęcińskiej z Krzęcina.

Serdecznie dziękujemy organizatorom spotkań za pamięć i zaproszenie do udziału w spotkaniach, które były wspaniałą okazją do integracji środowiska lokalnego i zacieśniania więzi pomiędzy członkami naszych stowarzyszeń.

Skip to content