Zaproszenie do projektu wymiany rodzin „Skawina – Thetford”

Zaproszenie do projektu wymiany rodzin „Skawina – Thetford”
Zarząd Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast pragnie poinformować Państwa, iż rok 2014 jest dla Gminy Skawina oraz mieszkańców Skawiny rokiem szczególnym – bowiem nasz gród obchodzić będzie Jubileusz 650 lecia  nadania przez Króla Kazimierza Wielkiego praw miejskich Skawinie.

Główne uroczystości odbędą się w połowie maja br. i połączone będą z obchodami Dni Partnerstwa Miast oraz Jubileuszem 10 lecia podpisania umowy partnerskiej pomiędzy Skawiną a Thetford i uczestniczyć w nich będą przedstawiciele wszystkich miast partnerskich.

W związku z uroczystościami pragniemy zaprosić członków SSPM do współpracy w ramach projektu „wymiany rodzin” pomiędzy mieszkańcami Skawiny i Thetford.

Planujemy, aby przedsięwzięcie było realizowane w II etapach tj.:

  • I etap: spotkanie w Skawinie – ok. 15 – 19 maja 2014r. – podjęcie gości z Thetford w Skawinie
  • II etap: spotkanie w Thetford – wrzesień 2014r. – wyjazd na zaproszenie strony angielskiej.
Planowana liczba gości do podjęcia przez dane miasto: 10 – 15 osób. Osoby podejmujące gości zabezpieczają noclegi i wyżywienie.
Osoby chętne do uczestniczenia w projekcie i podjęcia gości w swoich domach zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Biurze Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast  w Skawinie Rynek 12 w dniu 23 stycznia 2014r. o godzinie 17.00.
Skip to content