Zabawa integracyjna członków SSPM

Zabawa integracyjna członków SSPM

10 października 2015 roku w strażnicy OSP w Korabnikach odbyło się   spotkanie integracyjne członków i sympatyków Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast.

Zaplanowano grila oraz spotkanie przy kawie, w trakcie którego podsumowano i wspominano wyjazdy integracyjne organizowane w 2015r. Ale nie zabrakło też zabawy przy muzyce, którą zapewnili nam uczestniczący w imprezie Panowie ze Straży Pożarnej w Krobnikach.

W imprezie, której celem była integracja członków SSPM udział wzięło 39 członków oraz 10 sympatyków Stowarzyszenia.

Organizacja imprezy była możliwa dzięki pomocy członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Korabnikach,  którym serdecznie dziękujemy.

Nad organizacją całej imprezy czuwała pani Joanna Chodor oraz pan Antoni Sapała członkowie Zarządu SSPM. Należy również podkreślić  zaangażowanie wszystkich członków Zarządu w przygotowanie i przebieg imprezy.

Piękną prezentację, w formie filmów z wycieczek do Przemyślan i Lwowa oraz Ołomuńca, Holeszowa, Roztok i Pragi przygotowała pani Małgorzata Kopeć Wiceprezes SSPM.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, przy dźwiękach muzyki i tańcu. Wszyscy bawili się świetnie i dzielili się wrażeniami z wycieczek.

Skip to content