Zabawa Karnawałowa i Spotkanie Opłatkowe

Zabawa Karnawałowa i Spotkanie Opłatkowe

Na zabawę karnawałową do Restauracji STEK w Skawinie przybyło wielu członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia. Zabawa to początek obchodów 15 – lecia Stowarzyszenia. Wspaniała atmosfera jaka towarzyszyła naszej zabawie zostanie na długo w naszej pamięci, już pojawiły się plany na kolejne takie spotkanie.

Coroczne spotkanie opłatkowe rozpoczął krótkim wstępem i złożeniem życzeń dla wszystkich członków Stowarzyszenia prezes Sergiusz Romański. Następnie składaliśmy sobie nawzajem życzenia i śpiewaliśmy kolędy. W dalszej części spotkania Pan Prezes przedstawił założenia do planu pracy  Zarządu na 2011 rok, które wszyscy zgromadzeni przyjęli z zainteresowaniem.

Zarząd Stowarzyszenia pragnie podziękować wszystkim osobom które zaangażowały się w przygotowanie Spotkania Opłatkowego : p.Annie Wąsowicz, p. Halinie Lech, p. Oldze Biedrawie, p. Krystynie Jędrzejczyk, p. Katarzynie Gębali, p. Aleksandrze Kwiatoń-Wrześniak,p. M. Micuła, p. Danielowi Wrzoszczykowi – jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

AW

Skip to content