Zaproszenie do odwiedzenia stoiska SSPM!

Zaproszenie do odwiedzenia stoiska SSPM!
Centrum Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Skawinie, Skawińska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Urząd Miasta i Gminy w Skawinie,  Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, organizują II Dzień Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Społecznych.
Wydarzenie odbędzie się 2 września 2018 r. w godzinach 14.00 – 18.00 w Parku Miejskim w Skawinie. Miło nam poinformować, że Skawińskie Stowarzyszenie Partnerstwa Miast również weźmie udział w tym przedsięwzięciu i zaprezentujemy naszą organizację.
 
Prezentacje organizacji odbywać się będą w dwóch formach:

  • w ramach stanowisk rozlokowanych na terenie Parku/Starorzecza, gdzie będzie można poznać ofertę danej organizacji/grupy np. poprzez rozmowę, wykonanie jakiegoś działania, obejrzenie wytworów działalności.
  • na scenie – to propozycja dla organizacji, które jednorazowo podczas Dnia będą chciały zaprezentować się poprzez występ sceniczny lub zaproponować wspólną aktywność (np. trening, naukę nowych umiejętności, plener malarski, zawody wędkarskie).

Podczas całego dnia mieszkańcy będą mogli wziąć udział w grze stanowiskowej – za wykonanie określonej liczby zadań przy stanowisku każdej z organizacji oraz wymyślenie hasła zachęcającego do aktywności społecznej będzie można wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

 
Szanowni Członkowie SSPM!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie i  odwiedzenie naszego stoiska (STOISKO NR 1).

Biorąc udział w imprezie pokażmy mieszkańcom naszej gminy czym się zajmujemy, i że warto włączać się w nasze działania!
Skip to content