Zaproszenie na wycieczkę integracyjną

Zaproszenie na wycieczkę integracyjną
Zarząd SSPM serdecznie zaprasza Członków i Sympatyków SSPM na wycieczkę integracyjną do Szczawnicy i okolic w dniu 18 maja 2019r.
Program wycieczki poniżej:
  1. Wyjazd 7.00 spod Hali Sportowej i przejazd drogą Skawina – Mszana Dolna – Zabrzeż – Krościenko nad Dunajcem – Szczawnica.
  2. Po drodze krótki postój w Krościenku nad Dunajcem z możliwością zwiedzania drewnianej zabudowy zabytkowego rynku i kościoła z XIV wieku, w którym na ścianach są freski jedne z najstarszych w Polsce.
  3. Przejazd do Szczawnicy Zdrój (przerwa na kawę).
  4. Przejazd do Szlachtowej i zwiedzanie cerkwi z przełomu XIX i XX wieku z pięknie odnowionym ikonostasem (czas zwiedzania około 1/2 godz. )
  5. Przejazd w Szlachtowej do Muzeum Pienińskiego (czas zwiedzania około 1 godz.)
  6. Przejazd do Jaworek i zwiedzanie rezerwatu Wąwozu Homole lub trasa dłuższa rezerwatu Białej Wody (czas przejścia około 2 godz. ) trasa bardzo łatwa, powrót tą samą trasą więc dla słabszych możliwość w każdej chwili powrotu )
  7. Przejazd do Szczawnicy zwiedzanie Zabytkowej zabudowy zdroju z pijalnią wód mineralnych, parku górnego z Dworkiem Gościnny, przejście piesze około 40 min do Zajazdu Sewerynówka pięknie usytuowanego przy wodospadzie Zaskalnik (z braku czasu możliwość przejazdu do zajazdu Sewerynówka )
  8. O godz. 14 30 proponowany jest grill z biesiadą (ew. śpiew przy akompaniamencie akordeonu Sławka Sroki ) menu grilla dla każdej osoby – kiełbaski, karczek, kaszanka, keczup, musztarda, chleb, herbata, kawa.
  9. Około godz. 17 30 zakończenie biesiady i powrót do Skawiny około 20 30.

Cena wycieczki (obejmuje przejazd, ubezpieczenie, bilety wstpeu do Muzeum oraz poczęstunek jw.):

55,00 zł dla członków Stowarzyszenia
85,00 zł dla osób spoza SSPM

Zgłoszenia przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 maja 2019 r. zgłoszenia zostaną przyjęte od pierwszych 30 osób.
Wpłaty przyjmowane będą w dniu 6 maja 2019 w godz. 17.00 do 18 00 w biurze Stowarzyszenia ul.Żwirki i Wigury 23/15 w Skawinie.
Koordynatorem wyjazdu jest Antoni Sapała i do niego kierować zgłoszenia: telefonicznie 573 032 775 lub na adr
Skip to content