Impreza integracyjna

Impreza integracyjna
W dniu 17 listopada 2012r. została zorganizowana zabawa integracyjna członków Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast. Impreza odbyła się w „Dworku Skawińskim” a wzięło w niej udział ponad 60 uczestników członków naszego stowarzyszenia.

Spotkanie uroczyście otworzył Prezes SSPM Sergiusz Romański, który w swoim wystąpieniu przybliżył obecnym scenariusz spotkania a także zwrócił uwagę na obchody 25 lecia kontaktów partnerskich z niemieckim miastem Hürth.

W przygotowanych na sobotni wieczór prezentacjach multimedialnych przedstawiono  wybrane projekty realizowane w tym roku przez nasze stowarzyszenie, a wśród nich: wyjazd skawińskich dzieci do Berlina, wyjazdy członków na Ukrainę i do Turciańskich Teplic a także przyjazd dzieci z Przemyślan do Skawiny.

Kolejnym punktem spotkania były projekcje filmów przygotowanych z okazji obchodów 25 lecia kontaktów z  Hürth, które zostały zaprezentowane naszym niemieckim przyjaciołom w trakcie pobytu w Hürth. Filmy pobudziły wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci osób uczestniczących w tamtych wydarzeniach. W trakcie spotkania zaprezentowano również foto-album będący jednocześnie 25 letnią kroniką upamiętniającą historię kontaktów partnerskich.
Drugą część spotkania uczestnicy spędzili na wspólnym śpiewaniu przy muzyce w wykonaniu naszych członków. Żywa muzyka fantastycznie rozbawiła wszystkich uczestników a atmosfera świetnej zabawy stworzona przez uczestników sprawiła, że było naprawdę gorąco. Mamy nadzieje że spotkanie na długo zapadnie w pamięci.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które najlepiej oddają klimat sobotniego spotkania integracyjnego. Galeria TUTAJ
Przygotowała
Małgorzata Kopeć
Skip to content