Tworzymy Sztafetę Partnerską!

Tworzymy Sztafetę Partnerską!
Uprzejmie informujemy, że członkowie Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast otrzymali zaproszenie do udziału w XI Imprezie Środowiskowej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”,  która odbędzie się w Parku Miejskim w Skawinie obok Pałacyku „Sokół” w dniu 14 czerwca 2014r. w godzinach od 12.00 do 18.00. Organizatorami imprezy są Urząd Miasta i Gminy w Skawinie poprzez Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie, Gimnazjum Nr 1 w Skawinie przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Ramowy program imprezy – do pobrania TUTAJ.
Atrakcją imprezy jest udział biegowych „Sztafet honorowych”, do udziału w których organizatorzy zaprosili przedstawicieli różnych środowisk i profesji m. in.: samorządowców, księży, służby mundurowe, nauczycieli, przedstawicieli zakładów pracy, organizacji i innych podmiotów. Długość sztafety: 4 x 200 metrów. Start sztafet: godzina 15.30.
Miło nam poinformować, że do utworzenia 4 osobowej sztafety organizatorzy zaprosili również Skawińskie Stowarzyszenia Partnerstwa Miast.
Gorąco  zachęcamy członków naszego stowarzyszenia (niezależnie od wieku) do:utworzenia 4 osobowej sztafety, która reprezentować nas będzie w trakcie imprezy oraz kibicowania naszemu zespołowi biegowemu.
Pragniemy przypomnieć, że w 2013 roku „Partnerską Sztafetę Honorową” tworzyli członkowie SSPM w składzie: Krystyna Droździewicz, Grażyna Mysza, Antoni Sapała, Maciej Tarnopolski. Relacja z imprezy i udziału naszej drużyny w zawodach TUTAJ.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w imprezie. Zachęcamy również do utworzenia grupy kibiców, wspierającej naszą sztafetę w sportowych zmaganiach – czekamy na Państwa pomysły / mile widziane transparenty, baloniki, trąbki, flagi i inne gadżety kibica/.
Wyrażamy nadzieję, że słońce, świeże powietrze, sprawdzanie własnych sił oraz szlachetna rywalizacja w duchu fair play, z pewnością dostarczą wiele emocji i radości wszystkim członkom Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast uczestniczącym w imprezie.
Zgłoszenia osób chętnych do udziału w sztafecie oraz wszelkie pomysły na zorganizowanie „grupy kibica” do dnia 6 czerwca 2014r. przyjmują:
Krystyna Droździewicz – Prezes SSPM tel. 508 507 251
Małgorzata Kopeć – Wiceprezes SSPM tel. 502 168 124
Skip to content